Проєкт СтройАудит – це спеціальний відділ експертиз в складі будівельної групи PNVTEAM – відділ експертиз "СтройАудит". Будівельна група PNVTEAM об'єднує будівельні бригади та компанії однієї спеціалізації, що обумовлюється довірою клієнтів та безперечною репутацією. Ми постійно контролюємо якість роботи будівельних бригад та пропонуємо проконтролювати Ваших будівельників, або перевірити нерухомість, яку Ви плануєте купити чи вже купили. Впевнені, наш досвід не дозволить Вам помилитися.

Наші експерти – це фахівці професіонали з вищою будівельною освітою та реальним великим досвідом у сфері будівництва, оздоблення, проектування.

Ми виконуємо велику низку робіт, пов"язаних з проведенням експертизи, будь-то будинків, квартир, котеджів та інших споруд. В даний час дані послуги відіграють особливу роль при купівлі нових об"єктів будівельної індустрії. Це пов"язано з тим, що досить часто, забудовник не дотримується будівельних норм і перекладає свої недоробки та шлюб на споживача, що призводить до додаткових витрат останнього. Завдяки нашій діяльності, багато наших замовників та покупців нерухомості вже змогли отримати кваліфіковану допомогу і в одних випадках відмовилися від покупки, в інших придбали теплі, безпечні будинки та квартири.

Якщо необхідно встановити відповідність усім нормам та стандартам будівельних робіт, ми надаємо такі послуги, як незалежна будівельна експертиза та будівельний аудит. Окрім цього, ми проводимо техогляд усіх енергосистем, а також виявляємо за допомогою спеціального технологічного обладнання витоку тепла, повітря, технічний огляд та визначаємо дефекти теплоізоляції. Поряд із цим, замовник має можливість отримати достовірну інформацію про стан об"єкта нерухомості, виявлені дефекти та про можливість та вартість їх виправлення, також ми не обділимо увагою електрообладнання, опалення, вентиляцію, каналізацію, свердловину, електропроводку та інше обладнання. Завдяки кваліфікованій роботі замовники вже оцінили всі переваги співпраці з нами. Оцініть і ви якість нашої роботи!