Запрошуємо до співпраці зацікавлених осіб: 

  • судових експертів
  • інженерів, конструкторів, архітекторів та професійних будівельників
  • ріелторів та агентств нерухомості
  • будівельні компанії та будівельні бригади

Судові експерти . Запрошуємо до взаємовигідної співпраці судових експертів. Ми не виконуємо роботи з судових видів будівельних та інженерних експертиз, але до нас часто звертаються саме з цього приводу. Разом з тим, ми зі свого боку готові прийняти замовлення на проведення незалежної будівельної експертизи наших напрямків, які малоцікаві судовим експертам.

Інженери, конструктори, архітектори та інші спеціалісти будівельних спеціальностей. У нашій діяльності нам часто потрібні консультації вузьких фахівців, і ми завжди шукаємо висококваліфікованих кадрів для віддаленої і не постійної роботи. Оплату гарантуємо. Зі свого боку, ми готові виступити незалежними експертами для вирішення спірних ситуацій між замовниками та будівельниками, проектувальниками. 

Ріелтори, агенції нерухомості . Для успішного продажу хороших об"єктів є сенс отримати висновок незалежної експертизи. Крім того, при підборі нерухомості та рекомендації її вашим клієнтам небезпечно зробити помилку. Замовивши у нас експертизу на користь Вашого замовника, Ви не тільки отримаєте комісійні, але й не підставите свого замовника. 

Будівельна компанія, будівельні бригади. Ми пропонуємо Вам послугу контролю якості та дотримання будівельних норм. Наше рішення може допомогти вирішити спірні ситуації із замовником і знайти помилки попередніх будівельників. Також ми запропонуємо як вирішити виявлені проблеми.